Меню

Підбиття підсумків – поштовх до нових звершень

Розміщено: Травень 30, 2022 в 7:08 pm

NEWS

30 травня 2022 року в меціацентрі Володарської спеціалізованої школи-інтернату відбулося засідання педагогічної ради, на якому, крім надважливих питань щодо завершення 2021/2022 навчального року, говорили про переведення учнів на наступний рік навчання, нагородження здобувачів освіти за високий рівень досягнень та педагогів за підготовку переможців конкурсів та олімпіад.

Присутні на засіданні одноголосно констатували, що, не дивлячись на складні умови, у яких перебували всі заклади освіти Київської області через військову агресію російської федерації, в освітньому закладі процес не зупинявся. Доповідачами зроблено акцент на тому, що напрацьовано дистанційну модель навчання, яка дозволяє нашим учням в умовах війни здобувати освіту: проведення занять онлайн, конкурсів у дистанційному форматі, проведення майстер-класів для дітей внутрішньо переміщених.

На засіданні йшлося також про те, як працювати далі, враховуючи труднощі й обмеження воєнного стану, прогнозування плану освітнього процесу на наступний навчальний рік.

Усі присутні на педраді погодилися, що дітей потрібно відволікти, заспокоїти, підтримати, надати можливість відчути себе реалізованими і потрібними, а педагогам засвоїти важливий меседж «Працювати так, наче завтра вже перемога».

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4440166 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978