Меню

Екскурсія до Володарського бюро правової допомоги

Розміщено: Січень 21, 2020 в 6:42 pm

NEWS

З метою підвищення загального рівня правової культури і набуття необхідного рівня правових знань учні 10-11 класів Володарської спеціалізованої школи-інтернату здійснили екскурсію до Володарського бюро правової допомоги. Начальник відділу Марценюк Л. А. розповіла дітям про основні напрямки діяльності системи безоплатної правової допомоги, навела чимало практичних ситуацій з діяльності правової установи, що стосуються реалізації громадянами своїх конституційних прав, а також способів вирішення певних життєвих труднощів.
Також під час екскурсії учні ознайомилися з особливостями роботи державної виконавчої служби. Школярі ставили різного роду питання, що пов’язані з роботою правознавців, на які отримали вичерпні відповіді. Старшокласники, які у майбутньому планують пов’язати своє життя з юриспруденцією, отримали корисні знання та поради, як здобути відповідний фах.
У підсумку зустрічі Леся Анатоліївна зазначила, що юристи потрібні завжди і всюди, зокрема тепер, коли ми будуємо правову державу.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978