Меню

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

Розміщено: Січень 22, 2020 в 7:53 am

NEWS

22 січня Україна святкує День Соборності. Саме в цей день 101 рік тому здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини й доньки нашої Батьківщини.

Це державне свято учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату відзначили урочисто та патріотично. У всіх класах були проведені години спілкування, під час яких діти згадали важливі моменти історичного минулого, переглянули уривки документальних фільмів про злуку ЗУНР ТА УНР в одну державу, зачитали короткі повідомлення про ланцюг єднання.

Піднести дух національної гідності та поваги до свого народу школярам вдалося завдяки виконанню патріотичних віршів та пісень. Діти разом з учителями взялися за руки та створили нерозривний ланцюг, що символізував єдність і гордість за свою державу.

Щоб підкреслити важливість свята, школярі одягнули вишиванки.

Кульмінацією дня стало проведення лідерами учнівського самоврядування патріотичного флешмобу під гаслом «У єдності – сила народу».  На завершення діти з’єднали дві частини полотнища та утворили Державний Прапор України.

 

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978