Меню

Навчальна евакуація

Розміщено: Січень 22, 2020 в 6:45 pm

NEWS

У світлі останніх подій у державі та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій і недопущення загибелі й травмування людей на пожежах 20 січня у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбулася навчальна евакуація. За сигналом «Увага! Тривога!» учні, педагоги та обслуговуючий персонал швидко залишили приміщення, адже вже неодноразово відпрацьовували такі заходи, й вишикувалися на подвір’ї школи.
Учителі-предметники терміново провели перекличку за класними журналами й повідомили фахівцю з питань цивільного захисту про кількість евакуйованих дітей.
Навчальна екскурсія проводилася в супроводі інспекторського складі 6-ДПРЧ смт Володарка, які наприкінці заходу підбили підсумки. Зокрема, головний державний інспектор Володарського РС ГУ ДСНС України у Київській області Дяченко  Р. С. наголосив на важливості такої евакуації й зазначив, що у разі виникнення надзвичайної ситуації дітей охоплює страх і паніка, а якщо вони знатимуть, як правильно діяти, то це допоможе їм урятуватися.
Звичайно, заходи з відпрацювання планів евакуації є дієвим засобом підготовки до дій у разі виникнення НС у закладі. Хотілося, щоб навчальна евакуація залишилася тільки навчальною, а здобутий невеликий досвід ніколи не застосовувався в житті.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978