Меню

Від добрих справ ми почуваємося щасливими

Розміщено: Січень 28, 2020 в 7:51 am

NEWS

Для учнів Володарської спеціалізованої школи-інтернату благодійність – звична справа. Адресна допомога хворим ровесникам, збір речей для дітей-переселенців, вручення подарунків людям похилого віку, збір коштів воїнам-захисникам, усім, хто потребує опіки й небайдужого ставлення… Цей список добрих справ постійно доповнюється.

І ось 27 січня у закладі відбувся благодійний ярмарок на підтримку онкохворих дітей. Учні, педагоги, батьки, гості – усі завітали в шкільну їдальню поярмаркувати та внести часточку свого тепла в благородну справу.

Школярі стали в цей день продавцями, покупцями, умільцями, які презентували фрукти, печиво, торти, тістечка, свої вироби. Усе було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що в їдальні не можна було вільно пройти. Скрізь лунав гамір, жарти. Діти запрошували до своїх столів та рекламували товар. Шкільні цигани розважали веселими піснями та танцями, а їхній ведмідь влаштував справжнє циркове шоу.

На Свято доброти завітали й небайдужі мешканці селища. Вони охоче розкуповували домашню випічку та вироби ручної роботи.

Усі учасники отримали неабияке задоволення, особливо діти, які раділи від того, що роблять незвичайне, важливе й дуже потрібне. Така колективна справа підтверджує, що добро творити легко.

Зібрані від ярмарку кошти, а це 10086 грн 25 коп., та ще 3110 грн від продажу різдвяних віночків будуть перераховані благодійному фонду «Таблеточка», який захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх родин.

Організатори заходу щиро вдячні за допомогу в проведенні благодійного ярмарку колективу закладу, батькам та бабусям школярів.

Поділитись: