Меню

ЕНЕРГО-хакатон «Споживай енергію розумно»

Розміщено: Листопад 18, 2021 в 7:57 pm

NEWS

Енергозбереження – це шлях до енергетичної незалежності та розвитку. Аби змінити ситуацію на краще, насамперед, потрібно навчитись ефективно витрачати наявні ресурси та винаходити нові джерела енергії. Над вирішенням деяких питань замислювалися здобувачі освіти Володарської спеціалізованої школи-інтернату під час ЕНЕРГО-хакатону «Споживай енергію розумно».

Три команди учнів 8-10 класів узяли участь у мозковому штурмі. Програма хакатону передбачала пошук шляхів ефективного збереження енергії та економії ресурсів. Учнівська молодь на декілька годин поринула у світ енергозбереження: досліджувала доцільність використання енергозберігаючих заходів та розробляла поради щодо енергозбереження в кімнаті, будинку та освітньому закладі.

Шкільні команди змістовно підійшли до вивчення теми. Діти міркували про кількість витраченої води однією людиною на добу, з’ясовували питання життєвої необхідності води, говорили і про те, яку шкоду може завдати вода та як берегти водні ресурси, визначили правила економії води. Усі разом вчилися економити електроенергію, розмірковували про альтернативні види енергії, встановлювали взаємозв’язок між використанням енергії та станом екології.

Під час презентації проєктів, над якими працювали команди, присутні отримали теоретичні знання про енергозбереження, статистичні дані щодо використання енергетичних ресурсів, визначили свій вплив на навколишнє середовища та як зменшити витрати з сімейного бюджету.

Усі учасники хакатону отримали солодкі подарунками, неймовірні емоції, а командам-переможцям компетентне журі вручило ще й дипломи відповідних ступенів.

Поділитись: