Меню

Запалили вогник толерантності

Розміщено: Листопад 16, 2021 в 9:01 pm

NEWS

16 листопада людство святкує Міжнародний день толерантності, який був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО.

Цього дня, за традицією, у різних країнах світу проводяться акції та заходи, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

Із метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбулися години спілкування, на яких класні керівники провели  інформаційні хвилинки та інтерактивні вправи «Нетрадиційні привітання», «Усмішка по колу», «Абетка толерантності», «Я – індивідуальність», «Як я ставлюсь до інших?». Діти із захопленням створювали «Квітку Толерантності». Здобувачі освіти обговорювали ситуації прояву толерантності, переглядали соціальні ролики та вільно висловлювали свою думку з приводу прийняття людей такими, якими вони є.

Старшокласники підготували інформаційні стенди, дописуючи якості толерантної людини. Також учнівська молодь мала можливість самостійно дослідити рівень своєї толерантності, засвоїти, що відсутність самоконтролю, розуміння іншого, презирство, підозрілість, недовіра, егоїзм, емоційна неврівноваженість породжують напруженість, позбавляють простір міжособистісних відносин почуття захищеності й безпеки, приводять до злочинів, конфліктів і війн.

Бібліотекар школи створила віртуальну виставку книг, які допоможуть дітям стати ще більш чуйними, людяними та толерантними.

Проведені заходи ще раз переконали, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

Поділитись: