Меню

«Герої не вмирають… Вони просто йдуть…»

Розміщено: Лютий 21, 2020 в 6:17 am

NEWS

20 лютого у КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулася лінійка пам’яті «Герої не вмирають… Вони просто йдуть…», яка стала справжнім уроком сили духу й підтвердила стійкість і мужність українського народу. В актовій залі вся шкільна родина вшанувала подвиг учасників Революції гідності й війни на сході України та сколихнула пам’ять про Героїв Небесної сотні.
З великого екрана на присутніх дивилися досить зрілі та ще юні учасники тих зимових подій. Змучені, втомлені, але з надією на світле майбутнє.
Емоційні виступи учнів глибоко пронизали серця й душі всіх присутніх. Зворушливими віршами та піснями школярі намагалися передати жертовність та любов учасників подій на майдані Незалежності до рідної землі, бажання миру та щастя кожній людині.
Під час заходу до присутніх звернулися безпосередні учасники подій на Майдані – Кравець Лідія та Пилипчук Валентина. У своїх виступах вони зазначили, що в один день тисячі мирних людей стали солдатами свого народу та відстоювали право на європейське майбутнє Батьківщини. Приємно було дізнатися й про юного волонтера, ученицю нашої школи, яка майже протягом чотирьох років допомагала збирати допомогу воїнам АТО.
Низько схиливши голови у скорботі, під звуки мелодії «Плине кача» присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять людей різного віку, яких було вбито в наш мирний час.
У кожного на очах бриніла непрохана сльоза за загиблими героями. Пам’ять зобов’язує нас не забувати про їхній подвиг, адже вони поклали свої життя за наше щасливе майбутнє.
Цього ж дня учні та педагоги під час районного мітингу поклали квіти до пам’ятного знака Героям Небесної сотні, а напередодні школярі відвідали кімнату-музей та ознайомилися з діючою виставкою.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978