Меню

Мова єднання – це українська

Розміщено: Лютий 24, 2020 в 6:23 am

NEWS

Мова – краса спілкування,
Мова – як сонце ясне,
Мова – то предків надбання,
Мова – багатство моє…
21 лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Бажання знати мову не залежить ні від статі, ні від віку. Головне, щоб було бажання. Учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату це яскраво підтвердили. З нагоди святкування цього дня учні 5-А і 5-Б класів взяли участь у мовознавчому турнірі «Українська мова – диво калинове», де продемонстрували свою ерудицію, творчі здібності й уміння працювати в команді, та ще раз переконалися, що розмовляти своєю рідною мовою – це престижно!
Семикласники теж приєдналися до святкування. Цікаве й змістовне свято «Мова єднання – це українська» запам’ятається їм надовго, адже з великим задоволенням спілкувалися про мелодійність рідної мови, про мови світу та їх писемність, розказали про мовні курйози з різних країн світу. Із гордо піднесеним настроєм діти читали вірші про багатство й красу рідної мови. На заході бадьоро звучали українські патріотичні пісні: «Рідна мова» та «Моя Батьківщина». Зуміли діти розсмішити присутніх кумедною сценкою «Зустріч Стецька і Галі» із п’єси «Сватання на Гончарівці», цим самим показали, що мова – духовний скарб нації.
До Дня рідної мови найактивніші школярі підготували виставку малюнків.
Тож плекаймо всі разом ту мову, що дісталася нам у спадок.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978