Меню

Грандіозне шоу Неверленд «Cвіт під водою»

Розміщено: Березень 19, 2018 в 5:12 am

NEWS

17 і 18 березня учні КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» в Центрі культури та мистецтва КПІ м. Києва на грандіозному шоу Неверленд «Cвіт під водою».

Діти із задоволенням переглянули циркову виставу, яку створили дорослі з любов’ю до них та з найкращими спогадами про дитинство. Частиною програми були фонтани, що танцювали у супроводі музичних хітів та світла.

Школярі переглянули історію про хлопчика Пітера Пена, що вміє літати, та чарівну країну, яка ожила перед ними. Головний герой зі своїми друзями відправилися на пошуки Місячного світла, захованого в глибинах океану.

Діти бурхливо реагували на всі події, які траплялися з морськими мешканцями, адже без магічного Місячного світла не було б більше в країні Неверленді веселощів і сміху, океан перетворився б у темне і страшне місце. Однак герої шоу змогли встановити справедливість та врятувати Неверленд.

Казкове видовище тривало майже дві години і виявилося цікавим як дорослим, так і дітям! Учні були приємно здивовані акробатичними номерами, ілюзійними атракціонами, 3D лазерним шоу і танцюючими фонтанами.

 

 

Поділитись: