Меню

Брейн-ринг «Сила розуму»

Розміщено: Березень 17, 2018 в 5:47 pm

NEWS

15 березня в актовій залі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбувся брейн-ринг «Сила розуму». Участь в інтелектуальній грі взяли команди учнів-членів МАН та члени шкільного наукового товариства «Ерудит».

Відкрив змагання і побажав учасника гарної гри, відчуття командного духу, перемоги директор школи А. . Косовський, а також охарактеризував перспективи розвитку школи як закладу, що надає якісну сучасну освіту шляхом вільного творчого навчання відповідно до суспільних потреб, зумовлених розвитком української держави.

Учитель інформатики О. С. Руденко разом з учнями презентували творчий проект, який вони представили на Всеукраїнських змаганнях «Роботрафік-2018».

Про мережеву академію Cisco, яка діє на базі школи з 2008 року, та можливості учнів школи пройти різні ІТ-курси з отриманням сертифіката Міжнародного зразка інженерів та системних адміністраторів початкового рівня розповів М. В. Назаренко, вчитель інформатики, сертифікований інструктор академії Cisco.

Продовжився захід інтелектуальною розминкою, яка налаштувала учасників та глядачів до змагань.

Під час брейн-рингу учням довелося пройти інтелектуальним лабіринтом, долаючи перешкоди у вигляді запитань з різних наук. Ерудити випробовували своє везіння: кидали кубик і цим самим отримували можливість на певну кількість спроб-відповідей та уникнення «підводного каміння».

Майже годину учасники доводили своє право називатися найкращими. Відповідаючи на запитання ведучої, діти виявили неабияку кмітливість, винахідливість та ерудицію. Але фортуна була не на боці команди ерудитів школи. Перемогу здобули учні-члени МАН.

На завершення всі учасники змагань були нагороджені солодкими призами.

Підсумовуючи результати інтелектуальної битви, сподіваємося, що вона стане не останньою та надихне на поглиблення знань.

 

Поділитись: