Меню

Урок історії України з використанням платформи «Moodle»

Розміщено: Березень 16, 2018 в 7:40 am

NEWS

Часто трапляється, що з будь-яких причин діти певний час відсутні на заняттях і не мають можливості прослухати новий матеріал. Щоб дитина «не випадала» з навчального процесу, учителі закладу створюють уроки на платформі «Moodle».

13 березня в 11 класі відбувся відкритий урок історії України «Політика «прискорення» та її наслідки в Україні. Чорнобильська катастрофа та її наслідки» з використанням технології «перевернутий клас» на основі платформи «Moodle». Учитель історії та правознавства Ю. С. Яровенко заздалегідь розробила урок та завантажила повноцінні електронні навчальні матеріали. Одинадцятикласники самостійно вивчили новий матеріал, переглянули відеоролик та виконали тестові завдання на засвоєння прочитаного. Класний час присвятили відповідям на запитання та обговоренню матеріалу на глибшому рівні. Праця учнів підтримувалася логічними завданнями, цікавими ситуаціями, презентацією та бесідою вчителя.

Урок пройшов у дружній невимушеній атмосфері. Усі учасники освітнього процесу побачили як такі заняття змінюють клас, наповнюючи його співпрацею, творчістю і вдумливим дослідженням.

 

Поділитись: