Меню

Кришталева мелодія Першого дзвоника

Розміщено: Вересень 1, 2020 в 3:04 pm

NEWS

У перший день осені шкільне подвір’я Володарської спеціалізованої школи-інтернату, як зазвичай, наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами квітів, дитячим щебетом та усмішками юнаків і дівчат.

Незважаючи на виклики та умови сьогодення, у закладі підійшли до свята Першого дзвоника креативно. Воно було яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, особливо для випускників, які зрозуміли, що таке дійство у школі для них є останнім. Одинадцятикласники, скориставшись прекрасною можливістю, загадали своє заповітне бажання і випустили його в блакитне небо разом із повітряною кулькою. Учні 5-10 класів цього першовересневого дня відкрили для себе ще одну цікаву сторінку шкільного життя.

Гучними оплесками вся велика дружна родина вітала дітей, які вперше переступили поріг спеціалізованої школи-інтернату.

Усіх присутніх з початком навчального року привітав директор закладу Косовський Анатолій Іванович та вручив Похвальні листи за високі досягнення  в навчанні кращим школярам.

Урочистості були наповнені пісенністю, зокрема сучасним виконанням Гімну України дітьми, поетичним словом, артистичною майстерністю учнів, хореографічними композиціями: «Щасливим бути», «Мріяти не шкідливо» та «Мрії збуваються».

Найбільш активними цього святкового дня діти були під час інтелектуального пікніка. Школярі після довгих канікул мали можливість продемонструвати свої знання на локаціях, які включили в себе експерименти, ігри, різноманітні цікавинки з мови, літератури, математики, інформатики, географії, біології тощо.

Мелодію веселого дозвілля та лагідного літа перервав кришталевий дзвін. Кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукнулося на заклик першого дзвоника, який весело подав голос у руках директора школи й покликав у незвідану Країну знань. 

 

Поділитись: