Меню

Щирі вітання в день ювілею

Розміщено: Серпень 29, 2020 в 2:50 pm

NEWS

Життя надзвичайно швидкоплинне. Воно тече так стрімко, що іноді й така гарна та визначна дата, як 60 років з дня народження, настає несподівано і зненацька.

Напевно, так і для заступника директора з навчальної роботи Тетяни Вікторівни Некраш, якій 29 серпня життєву стежину увінчали дві поважні цифри.

Ми цінуємо, шануємо і поважаємо цього педагога від Бога за порядність, надійність, мудрість, відповідальність і безмежну любов до школи, дітей, колективу.

Тетяна Вікторівна з честю заслужила глибоку шану серед вихованців, даруючи їм не тільки знання і досвід, але й тепло своєї душі.

У актовій залі школи на адресу заступника директора лунали найкращі слова побажань від усього колективу. Розчулило до сліз іменинницю й святкове відеопривітання.

Слова глибокої вдячності за натхненну працю, високу професійну майстерність, людяність та ефективне впровадження інноваційних технологій в освітній процес звучали й з уст директора школи Косовського Анатолія Івановича, який здивував винуватицю свята приємним сюрпризом: вручив книгу та газету зі статтями про неї.

Тож шановна Тетяно Вікторівно, бажаємо, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм та впевненість сил та натхнення. Міцного здоров’я Вам,  життєвих гараздів, Божого благословення та многії й благії літа.

Поділитись: