Меню

Відбулася серпнева педрада

Розміщено: Серпень 28, 2020 в 2:54 pm

NEWS

28 серпня в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулося засідання педагогічної ради на тему «Ключові пріоритети розвитку спеціалізованої школи в умовах нових соціальних викликів». У виступі директора школи Косовського Анатолія Івановича йшлося про організацію освітнього процесу в умовах адаптивного карантину і пов’язану з цим особливу відповідальність та повноваження адміністрації й педагогічних працівників у наданні якісних освітніх послуг. Акцентував Анатолій Іванович й на тому, що період видався непростим як для учнів, так і для педагогів, адже перед колективом постав ряд нових викликів, та окреслив плани й завдання на новий навчальний рік.

Заступник директора з навчальної роботи Некраш Тетяна Вікторівна представила на розгляд педагогічної ради Освітню програму закладу, розповіла про навчальні плани, оцінювання навчальних досягнень учнів, педагогічне навантаження педагогів, про особливості науково-методичної роботи в 2020/2021 н. р. та розвиток природничо-математичної освіти (STEM-освіти).

У своїй доповіді заступник директора з виховної роботи Серпутько Л. В. звернула увагу на те, що в закладі розробили чітку, покрокову інструкцію щодо створення безпечного освітнього середовища на період обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією COVID-19. 

Найбільша нагорода для будь-якого закладу – це успішні випускники. Про результати ЗНО-2020 та вступної кампанії поінформувала присутніх соціальний педагог Гордієнко Олена Євгенівна.

Підсумовуючи засідання, директор школи закликав усіх дотримуватися виконавської дисципліни та забезпечувати високу якість надання освітніх послуг.

За результатами педради було ухвалено ряд важливих рішень.

Поділитись: