Меню

Магія «Льодовикового періоду»

Розміщено: Грудень 23, 2021 в 8:44 pm

NEWS

Новий рік ось уже стукає всім нам у двері, у сторінки соціальних мереж, з’являється  на бігбордах і вітринах вулиць. 23 грудня завітав він і у Володарську спеціалізовану школу-інтернат.

Новорічний зал, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для всього колективу. Як завжди, яскравою та захоплюючою була новорічна програма. Діти мали можливість грати улюблені ролі, співати, танцювати та отримувати солодкі подарунки, а найголовніше – перевтілитись у героїв мультфільму «Льодовиковий період». Усі поринули у зимову містерію й перенеслися на тисячоліття в минуле, з’єднали Землю та зустріли Новий рік. Разом із символом прийдешнього року, блакитним Тигром, і його друзями прийшов і «хвойний» радісний настрій щастя, змін, сподівань, яке несе з собою це всіма улюблене свято.

Усім-усім, дорослим і малим, адміністрація закладу зичить миру і добра, приємних несподіванок і цікавих зустрічей. Нехай ці дні будуть радісними і казковими. Із Новим роком та Різдвом Христовим!

Поділитись: