Меню

Підсумки роботи за семестр та плани колективу надалі

Розміщено: Грудень 24, 2021 в 8:51 pm

NEWS

24 грудня в медіацентрі Володарської спеціалізованої школи-інтернату відбулося чергове засідання педагогічної ради. Порядок денний склали питання про виконання рішень попередньої педради, план підвищення кваліфікації педагогічних працівників, виконання навчальних планів Освітньої програми та результати досягнень здобувачів освіти за І семестр 2021/2022 навчального року, про коригування Річного плану школи на наступний семестр та конкурсний відбір підручників для здобувачів освіти 9 класу. Окремими питаннями було розглянуто положення про процедуру визнання сертифікатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, про особливості оцінювання навчальних досягнень учнів, про службу порозуміння, про учнівське самоврядування.

Некраш Т. В., заступник директора з навчальної роботи, проаналізувала результати навчальних досягнень учнів за І семестр 2021/2022 н. р., здійснила порівняння з попередніми навчальними роками, наголосивши на проблемах, над усуненням яких потрібно працювати, а також на підготовці учнів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Цибульська І. В., заступник директора з виховної роботи, ознайомила присутніх зі станом виховної роботи в закладі, підсумувала роботу за І семестр та  звернула увагу на основні напрями діяльності в наступному семестрі.

Таким чином, аналіз роботи закладу за І півріччя навчального року показав, що обрані форми і методи, об’єднані зусилля адміністрації та педагогічного колективу позитивно впливають на результативність роботи зі здобувачами освіти, досягнення мети та виконання поставлених завдань.

Педрада відбулася на належному методичному рівні. До підсумкового протоколу були внесені пропозиції та зауваження щодо діяльності закладу на ІІ семестр навчального року.

Поділитись: