Меню

Модельне судове засідання

Розміщено: Грудень 4, 2021 в 11:40 am

NEWS

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 3 грудня у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті за участі та під керівництвом прокурора Володарського відділу Білоцерківської окружної прокуратури Київської області Місюри Ярослава Ігоровича відбувся виховний захід у вигляді рольової гри «Встати! Суд іде!» Ярослав Ігорович ознайомив присутніх із основними етапами та стадіями судового процесу, з обов’язками та правами всіх учасників судового процесу.

А далі було найцікавіше: учні 9 та 10 класів спробували себе у ролі прокурорів та адвокатів під час вирішення змодельованої кримінальної справи. Для працівника суду та учителів метою заходу було формування у підлітків уявлення про судочинство та покарання за неправомірні дії. Під час судового засідання глядачі могли побачити всі стадії судового процесу та з’ясувати права й обов’язки  учасників ділової гри. Здобувачі освіти були активними та ініціативними. Вони ставили запитання свідкам, наводили докази та спростовували факти.

Після імпровізованого судового процесу прокурор Володарського відділу Я. І. Місюра проаналізував побачене, вказав на недоліки, які були допущені учнями під час ведення суду, а також відзначив тих, хто на відмінно справився з поставленими завданнями.

Можливо, саме ця рольова гра стане для юнаків та дівчат знаковою у виборі їхньої професії, а в близькому майбутньому судова система поповниться новими  кадрами.

Щиро дякуємо Ярославу Ігоровичу за цікаву та змістовну зустріч!

Поділитись: