Меню

Патріотична зустріч із військовими

Розміщено: Грудень 6, 2021 в 8:54 pm

NEWS

6 грудня – День Збройних сил України. Це свято сили та свободи, мужності та відваги. І невипадково саме сьогодні, з метою військово-патріотичного виховання, у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбулася зустріч із військовими.

Відкрив захід директор школи Анатолій Іванович Косовський та представив людей, які борються за мирне небо над нашою Батьківщиною, а саме: генерал-лейтенанта Макавчука Федора Федоровича, підполковника Вітенка Юрія Борисовича та майора Кириченка Андрія Степановича. Це мужні захисники, патріоти України, які неодноразово були в зоні АТО/ООС. Із їхніх розповідей стало зрозуміло, що про війну вони знають не з книг, телебачення та соціальних мереж, хоча чоловіки неохоче про неї говорили. Ці чоловіки майже з перших днів неоголошеної війни боронили східні кордони нашої держави від російських загарбників та сепаратистів.

Учнівській молоді припало до душі правдиве поетичне слово Андрія Степановича Кириченка, яке без прикрас описує буденне фронтове життя, у якому є подвиги й поразки, кохання і смерть, радість і відчай; і все те переплетене між собою, спаяне назавжди – так само, як і є воно там, на війні.

Захід пройшов у невимушеній атмосфері. Діти уважно слухали гостей, а ті із задоволенням відповідали на їхні запитання.

Запрошені воїни почули слова подяки і шани від педагогічного та учнівського колективів за їхню мужність, силу волі, витривалість. Зі сльозами на очах переглянули відеопривітання з Днем Збройних сил України

від талановитої молоді. У кінці зустрічі юні патріоти подарували військовим квіти та власноруч виготовлені сувеніри-обереги.

Поділитись: