Меню

На старті нового навчального року

Розміщено: Серпень 31, 2022 в 5:49 pm

NEWS

Навчальний рік у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті розпочався засіданням педагогічної ради на тему «Організація освітнього процесу в закладі у 2022/2023 навчальному році». Саме перше засідання завжди дає необхідний старт для колективу, спонукає педагогів до творчого пошуку й активної співпраці та є фундаментом успіху в організації освітнього процесу закладу на рівні сучасних вимог.

На педраді було розглянуто та обговорено низку важливих питань, зокрема йшлося про нормативне забезпечення та пріоритетні напрямки освітньої діяльності, про структуру та форми організації освітнього процесу, про особливості навчальних планів Освітніх програм школи, про наповнюваність класів, педагогічне навантаження освітян та їх атестацію, розвиток природничо-математичної освіти, оцінювання навчальних досягнень учнів, річний план школи тощо.

Не залишилися без уваги і такі питання, як організація навчання в умовах воєнного стану та протиепідемічних заходів у період карантину в зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) під час освітнього процесу.

Також згадали про досягнення року минулого, ознайомилися з поповненням «золотого» фонду школи – як учнівського, так і педагогічного. За підсумками 2021/2022 н. р. було нагороджено педагогічних працівників.

Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою. За результатами педради ухвалено важливі рішення, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку закладу. Колектив упевнений, що подальший успіх залежить від зусиль, бажання працювати та віри у завтрашній день.

Поділитись: