Меню

Патріотичне свято Першого дзвоника

Розміщено: Вересень 1, 2022 в 8:38 pm

NEWS

Сьогодні 1 вересня. Хотілося б усім сказати: «Нарешті закінчилася війна. Україна перемогла!» Але, на превеликий жаль, навчання розпочинається в умовах війни.

У Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відзначили Перший дзвоник, День знань та розпочали новий 2022/2023 навчальний рік.  В урочистому зібранні взяли участь здобувачі освіти, педагоги, батьки та гості. Тут усі дружно співали Гімн України, подали символічний перший дзвоник, танцювали флешмоб, урочисто прийняли в шкільну родину новоприбулих та вшанували пам’ять полеглих у боях героїв-захисників. Сумним реквієм прозвучали рядки, у яких згадали дітей, які вже ніколи не переступлять поріг рідної школи.

Напутнім словом відкрив двері в дивовижну Країну знань директор школи Анатолій Косовський та зауважив, що лише разом зможемо подолати виклики, які приносить сьогодення.

Після офіційної частини відбулися майстер-класи, які були наповнені добром, миром, злагодою, почуттям єдності.

Потім діти повернулися в класи. На першому плані – питання безпеки здобувачів освіти, тому для них були організовані навчальні тренування з евакуації, під час яких вивчали маршрути до новообладнаного укриття.  

На високому патріотичному піднесенні був проведений перший урок «Ми українці: честь і слава незламним». Протягом 45 хвилин в учнів панувало почуття гордості за те, що вони є частиною незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу.

Коли діти вчаться, наша країна перемагає. Вона сильнішає знаннями та мріями. Сісти за парти в сьогоднішніх реаліях – це героїчний вчинок. Наші учні готові до цього, адже якісне навчання – це внесок у наближення Перемоги!

Поділитись: