Меню

Навчальний тренінг для педагогів Київщини

Розміщено: Квітень 27, 2018 в 5:16 am

NEWS

З метою ознайомлення педагогів Київщини з новітніми методами та засобами організації корекційного та реабілітаційного процесів в умовах навчально-реабілітаційних центрів з 25 по 27 квітня на базі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» проходив тренінг «Соціальна адаптація дітей з особливими освітніми потребами в умовах реформування системи інтернатних закладів». У заходів взяли участь і 10 педагогів закладу, які будуть залучені до надання послуг дітям з особливими освітніми потребами, у тому числі дітям з інвалідністю.

Зі вступним словом до учасників тренінгу звернулася директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації В. Б. Рогова, яка ознайомила із завданнями закладів освіти області в умовах реформування освітньої галузі.

Увесь триденний тренінг складався із теоретичної та практичної частин: сесій та роботи в групах. Навчання проводила команда тренерів, які є експертами з роботи з організації діяльності навчально-реабілітаційних центрів. Окрема увага викладачів була зосереджена на особливостях навчальної діяльності дітей, які мають труднощі в навчанні, на співпраці із сім’ями, профілактиці і реабілітації основного захворювання та супутніх захворювань дитячого організму, освітньому маршруті дитини з особливими освітніми потребами тощо.

Крім цього, учні школи провели для учасників тренінгу змістовну та цікаву екскурсію закладом.

На завершення педагоги заповнили анкети і поділилися своїми очікуваннями та враженнями від навчання.

Поділитись: