Меню

Півфінал Всеукраїнського конкурсу моделювання «розумних» пристроїв

Розміщено: Травень 3, 2018 в 6:27 am

NEWS

З метою практичної реалізації впровадження сучасних освітніх та інформаційних технологій, пошуку і відбору талановитої учнівської молоді, надання їй всебічної підтримки з вибору STEM-професій за офіційної підтримки Міністерства освіти України проходить  Всеукраїнський конкурс моделювання «розумних» пристроїв.

У п’ятницю, 27 квітня 2018 року, у столиці нашої Батьківщини відбувся півфінал змагань, до якого ввійшли 10 школярів 12-17 років з усієї України, серед яких і учень 9 класу Володарської спеціалізованої школи-інтернату Якуненко Артем. Юний винахідник отримав комплект електронного обладнання і матеріали STEM-Hause для технічного втілення проекту з моделювання «розумного» пристрою.

Для конкурсантів були проведені майстер-класи ораторського майстерства, самопрезентації та з Інтернету речей (ІоТ) від STEM-центру «Сократ», які допоможуть якнайкраще захистити і презентувати дітям свої уже готові проекти.

Тож бажаємо Артему успішно виступити у фіналі та отримати перемогу.

 

 

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978