Меню

Нові технології в новій школі

Розміщено: Березень 23, 2018 в 5:15 pm

NEWS

23 березня учні 5 класу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» разом з батьками поринули в дивовижний світ математики. Надзвичайно цікавий урок «Додавання та віднімання десяткових дробів» провела Т. В. Некраш. Батьки мали можливість побачити, яким є освітній процес за Концепцією Нової української школи, в основі якої – особистісно-орієнтована модель освіти, яка максимально враховує права дитини, її здібності, потреби та інтереси, на практиці реалізуючи принцип дитиноцентризму. Нова українська школа базується на компетентностях, потрібних для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці.

На уроці учні працювали в групах, оскільки така організація навчання виявляє лідерські якості та індивідуальні здібності дітей. Школярі здивували своєю розкутістю, вмінням міркувати, злагоджено працювати в групах, доводити свою думку.

Після уроку відбулися батьківські збори, на яких актуальною темою було питання, що хвилювало багатьох: як допомогти дитині успішно навчатися, долати труднощі в освітній діяльності.

Батьки – це перші учителі й найкращі знавці своєї дитини. Саме тому вчителі разом із батьками мають створити партнерство, у центрі якого знаходиться дитина.

Хочеться подякувати батькам за те, що дбають про розвиток своїх дітей – учнів нашої школи – і це дуже приємно як для адміністрації закладу, так і для вчителів.

Поділитись: