Меню

День відкритих дверей – крок до майбутнього

Розміщено: Квітень 2, 2018 в 7:15 am

NEWS

З метою профорієнтаційної освіти 31 березня старшокласники КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» завітали у Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» на День відкритих дверей.

Розпочався захід із розважальної частини, під час якої діти мали можливість випробувати свої інтелектуальні здібності. Потім присутніх запросили до актової зали навчального корпусу, де відбулася зустріч із деканами інститутів.

Вітаючи учнівську молодь, їхніх батьків та вчителів, президент університету «Україна» П. М. Таланчук ознайомив із специфікою організації діяльності закладу, окрему увагу зупинив на питаннях вступної кампанії, після чого учнівська молодь змогла поринути в атмосферу спеціальностей, за якими ведеться професійна підготовка фахівців, і, звісно, перевагах кожної. На завершення Петро Михайлович закликав молодь виважено підходити до вибору спеціальності та вишу, адже цим проектують своє майбутнє. Крім цього, школярі заповнили анкети, вказавши, яку спеціальність у майбутньому мріють опанувати.

Наступним кроком знайомства стала презентація інститутів. Діти побували в аудиторіях, де відчули себе студентами, із задоволенням взяли участь у квест-грі, пройшли тестування та поспілкувалися із викладачами. Найбільш активні школярі отримали картки на 5% знижку при оплаті за навчання в цьому університеті.

Зацікавили дітей і представники студентського самоврядування. Зокрема, студенти університету розповіли про цікаве та насичене життя, проходження практик та провели майстер-клас із писанкарства.

Учнівська молодь і педагоги висловлюють щиру подяку представникам університету за гостинність та змістовно проведений час.

Поділитись: