Меню

Вітаємо з перемогою

Розміщено: Квітень 2, 2018 в 10:01 am

NEWS

Підтримка духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей – пріоритет не лише держави, а й освітнього закладу. Цю мету якнайкраще реалізують різноманітні конкурси та олімпіади.

25 по 30 березня у місті Харкові проходив ІV (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови. В олімпіаді брали участь 46 учнів, серед яких і учениця 11 класу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» Кимак Віра.

Дні напруженої підготовки до олімпіади не пройшли даремно для Віри. Постійна праця над собою, наполегливість та відповідальність, сили розуму і віри дали плідний результат. Старанна, цілеспрямована, впевнена у собі учениця посіла почесне ІІІ місце. Крім диплома, Віра отримала подарунки від Харківської обласної державної адміністрації та спонсорів олімпіади: видавництв «Ранок», «Еxpress Publishing», «Торсінг» та Харківської бісквітної фабрики.

На лінійці директор школи А. І. Косовський та вся шкільна родина привітали Кимак Віру з перемогою та вручили грошову винагороду і плед.

Досягнення наших школярів – це підтримка іміджу освітнього закладу, його престижу. Бо ж немає меж цілеспрямованості, здібностям і бажанню, пошуку нового, а відтак вмінню себе реалізувати в житті.

Тож з великим задоволенням вітаємо Віру з перемогою та бажаємо досягти нових освітніх вершин.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978