Меню

Новий формат участі у конкурсі-захисті

Розміщено: Листопад 5, 2020 в 9:41 am

NEWS

Участь дитини в МАН відкриває можливості та перспективи в майбутній дослідницькій роботі, а участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – це вже досягнення.

У цьому році доробок, який підготувала Мартиненко Оксана разом із учителем-наставником, аналізувався за стандартами оцінювання міжнародного рівня. Такий формат передбачив сім нових компонентів, п’ять з яких школярка уже пройшла: електронна реєстрація, підписання декларації академічної доброчесності, перевірка тексту роботи на плагіат, написання анотації дослідження, мотиваційний лист. Попереду в Оксани постерний захист і наукова конференція – це два найважливіших кроки до успіху.

Сьогодні, 5 листопада, в онлайн-форматі відбулися офіційне відкриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та знайомство зі спікерами. Учасниця мала можливість переглянути мотиваційні включення експертів із NASA, MILSET, Пентагону, які звернулися до учнів і їх наставників зі словами привітань та методичними рекомендаціями щодо захисту роботи на конкурсі МАН й наголосили на важливості наукової роботи для дітей.

Поділитись: