Меню

Один з найважливіших кроків до успіху

Розміщено: Листопад 6, 2020 в 9:45 am

NEWS

Найголовніше інтелектуальне змагання для учнів-членів МАН розпочалося. 6 листопада був найвідповідальніший і найнапруженіший день для учасників, адже відбувався постерний захист. Учні-члени МАН в онлайн-режимі індивідуально спілкувалися з журі щодо наукового апарату і процесу дослідження.

Протягом відведеного часу учениця 11 класу Володарської спеціалізованої школи-інтернату, учасник змагань, Мартиненко Оксана представляла свою роботу «Особливості використання СМС-сленгу в мовленні (на прикладі СМС-повідомлень представників іспаномовної молоді)» та ділилася результатами своїх досліджень. Психологічно налаштувавшись на участь, юний науковець змістовно відповідала на запитання поважного журі наукового відділення мовознавства (секція – іспанська мова), переконуючи в доцільності одержаних результатів.

Варто відзначити належний рівень захисту дослідницької роботи Оксани: високу культуру мовлення конкурсантки, чіткість і грамотність викладення матеріалу, уміння вести дискусію та дотримання регламенту.

Попереду в школярки нові випробування!

Поділитись: