Меню

Мартиненко Оксана – володар золотої медалі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН!

Розміщено: Листопад 9, 2020 в 2:53 pm

NEWS

День 8 листопада був найбільш бентежним. Перед моніторами комп’ютерів та ноутбуків зібралися понад 1000 юних науковців, які чекали на остаточні підсумки та вручення нагород.

Уперше в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН брав участь і КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації», який гідно представила одинадцятикласниця Мартиненко Оксана. Ще з перших хвилин виступу учениця отримала схвальні відгуки поважного журі секції «Іспанська мова», яке врахувало результати досліджень та вміння його презентувати.

Школярка на високому рівні пройшла всі етапи інтелектуального змагання, тим самим ствердивши чільне місце освітнього закладу, району і Київщини.

З уст ведучих трансляції, учасників гурту «ТНМК» Фоззі та Фагота, аудиторія, що доєдналася до ефіру через «Zoom», дізналася про переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Щиро вітаємо Мартиненко Оксану та її вчителя-наставника Гершуненко Ольгу Василівну з перемогою у фіналі конкурсу-захисту. Учениця отримала золоту медаль та диплом лауреата стипендії Президента України.

Бажаємо тобі, Оксано, віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх творчих здібностей. Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

Висловлюємо вдячність Ользі Василівні Гершуненко, науковому керівнику, учителю іспанської мови, за підготовку та гідний виступ її учениці в конкурсі-захисті МАН.

Поділитись: