Меню

Перша конференція тінейджерів Confeteens «Твоя перша конфа»

Розміщено: Травень 11, 2018 в 2:41 pm

NEWS

11 травня на базі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулася Перша конференція для тінейджерів Confeteens «Твоя перша конфа».

У бізнес-світі щодня проходять десятки конференцій і заходів у різних куточках світу. Люди приїжджають туди за досвідом, знаннями і новими знайомствами. Але для учнів 5-11 класів Володарщини далеко не довелося вирушати за досвідом.

Саме в цьому році компанії «MacPaw» буде 10 років. І на честь ювілею було створено 10 проектів, які допоможуть нашій країні бути сильнішою та кращою. Один із проектів – це молодіжна конференція на базі освітнього закладу. А так, як компанія співпрацює вже декілька років із спеціалізованою школою-інтернатом, вирішили провести саме тут цей грандіозний захід.

Розпочалася конференція в актовій залі, де присутні переглянули промо-ролики зі спікерами компанії «МасPaw» та майстер-класами. Доповнили інформацію цікаві відеоролики із життя школи.

Ведучий заходу розповів про компанію, навіщо проводиться цей захід, навів декілька фактів про знаних українських школярів, які присвятили себе ІТ. Зокрема, наголосив, що саме на конференціях відбуваються зустрічі, відкриваються знання, які надалі можуть змінити долю людини та майбутню кар’єру. Зупинився й на представленні спікерів: чим вони займаються і в чому їхня фішка.

Приємним моментом стало привітання учителів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» , котрі брали участь у хакатоні.

Із вітальним словом до учасників Confeteens «Твоя перша конфа» звернулася й директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Борисівна Рогова, яка привітала  присутніх та побажала дітям нових звершень і перемог.

Потім на всіх учасників Confeteens чекали змістовні два майстер-класи або воркшопи, на які була попередня електронна реєстрація.

Конференція проходила на 3 мовах: українською, російською та англійською.

Спікери розказали та показали відео про професії в ІТ. Школярі із задоволенням поринули в захопливий світ англійської мови: як легко і швидко вивчити слова. Старшокласники дізналися, як скласти резюме і пройти співбесіду без досвіду роботи, що відбувається, коли ми заходимо у Facebook, як створити свято кожних два тижні, що таке Data Science і чому це професія майбутнього, як створити успішну програму, тощо.

Подарунком для школи стали 15 новеньких iPadів від компанії «МасPaw» та запрошення для всіх присутніх у музей Apple та на екскурсію в офіс МасPaw.

Приємним сюрпризом для компанії стали привітання від колективу освітнього закладу та ювілейний торт на честь 10-річчя компанії.

Усі разом спостерігали за польотом дронів та зробили спільне фото.

Завершальним акордом заходу став виступ справжніх рок-зірок.

Багато цікавої, змістовної інформації отримали діти і дорослі цього прекрасного весняного дня.

Поділитись: