Меню

Подвиг не має забуття

Розміщено: Травень 9, 2018 в 5:17 pm

NEWS

Щороку в травні відзначаються День пам’яті і примирення та День Перемоги над нацизмом у Європі. Пам’ять – це наша совість, наша гордість, безсмертя. Саме їй, пам’яті наших батьків, дідів, вічно молодих захисників, тих, хто поліг смертю хоробрих, хто кував перемогу, 8 травня в актовій залі КЗ КОР «Володарська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» присвячувалася лінійка «Подвиг не має забуття».

Школярі за допомогою театралізованого дійства майстерно передали події Другої світової війни. Сцени з життя випускників 1941 року та воєнного періоду не залишили нікого байдужими. Щемливі слова та зворушливі пісні, що лунали з дитячих уст, доторкнулися до кожного з присутніх та викликали непрохану сльозу. Діти запевнили, що ніколи не будуть забуті ті, хто віддав своє життя заради нинішніх поколінь.

Усі разом вшанували пам’ять героїв, навіки живих, хвилиною мовчання. Школярі поклали квіти до обеліска Слави.

Шанобливо згадуючи про світлий День Перемоги, кожен з присутніх у залі щиро прагнув, щоб якнайшвидше настав мир на сході України й воїни-захисники, які повторили справу своїх дідів та батьків, повернулися живими додому.

Поділитись: