Меню

Підлітки, що творять майбутнє: на Володарщині вперше провели освітній проєкт «Школа успіху»

Розміщено: Листопад 23, 2020 в 2:48 pm

NEWS

Упродовж двох днів, 21-22 листопада 2020 року, представники учнівського самоврядування Володарської спеціалізованої школи-інтернату взяли участь у локальній «Школі успіху» – заході, який відбувся завдяки учасникам проєкту Klitschko Foundation у нашій громаді. 

Провівши інтерактивне знайомство, спікер-школяр продемонстрував мініпрезентацію «Школа успіху», де ознайомив усіх з метою та завданнями проєкту, розкладом занять на два дні, поділився враженнями від проходження навчання в Києві.

Зустріч відбулася на платформі Zoom, що дозволило взяти участь у ньому багатьом підліткам, які в результаті мали шанс поспілкуватися, подискутувати, дізнатися більше про навички ХХІ століття, можливості саморозвитку, побачити переваги неформальної освіти.

Локальна «Школа успіху» подарувала молодим людям безкоштовну можливість прослухати корисні тренінги відомих і досвідчених людей, розширити свій світогляд, почерпнути енергії та мотивації, познайомитися з новими людьми та знайти однодумців і нових друзів.

Про важливість і цінність цього проєкту можна було судити по щасливих і усміхнених обличчях учасників та організаторів.

На завершення спікери побажали всім і надалі підкорювати вершини наук, бути успішними в усьому та найбільш активним передали сертифікати.

Поділитись: