Меню

Сертифікати мережевої академії Cisco – шлях у світ успіху

Розміщено: Листопад 21, 2020 в 2:41 pm

NEWS

20 листопада учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату після проходження курсу «Вступ до кібербезпеки» успішно склали фінальний екзамен та отримали сертифікати, що дало їм змогу перейти на наступний рівень в області кібербезпеки.

Сертифікати мережевої академії Cisco визнані в усьому світі та надають значних переваг їх власникам при складанні сертифікаційних іспитів у галузі інформаційних технологій.

Свої документи учні-студенти отримали з рук сертифікованого інструктора Cisco та «Майкрософт Україна» Назаренка М. В. Під його керівництвом діти вивчали теоретичний матеріал, виконували лабораторні роботи, готувалися до екзаменів, а потім здали проміжні і випускний іспити.

Незабаром діти розпочнуть вивчення курсу «Основи кібербезпеки», після закінчення якого здобудуть кваліфікацію «молодший спеціаліст в області кібербезпеки».

Знання та навички, які отримують  випускники нашої школи – студенти мережевої академії Cisco, допомагають побудувати кар’єру і в майбутньому стати успішними. Перед дітьми відкриваються перспективи в галузі програмування, кібербезпеки, всеосяжного Інтернету тощо.

Тож вітаємо нинішніх учнів-студентів і їхнього наставника з успішним завершенням курсу та бажаємо успіхів надалі.

Поділитись: