Меню

Шановні учні та батьки!

Розміщено: Травень 21, 2020 в 7:16 am

NEWS

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 усі заклади загальної середньої освіти, також і КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ – Центр реабілітації», будуть закінчувати 2019/2020 навчальний рік дистанційно.

ОТОЖ:

  1. Відповідно до структури навчального року, затвердженої педагогічною радою Володарської спеціалізованої школи-інтернату, рекомендацій департаменту освіти і науки КОДА, Міністерства освіти і науки України дистанційне навчання буде проводитися до 29 травня 2020 року включно.
  2. Учителі зможуть перенести до класних журналів поточні та тематичні оцінки, отримані учнями під час дистанційного навчання, при зменшенні карантинних обмежень. Це разом з оцінками за І семестр та тематичними оцінками, виставленими до 12.03.2020 р., дає можливість виставити учням семестрові та річні оцінки. Учні, які не змогли взяти участь у дистанційному навчанні за період із березня по травень 2020 року, атестовані не будуть.
  3. Табель навчальних досягнень учня зберігатиметься в особовій справі здобувача освіти. Забрати цей документ дитина зможе на початку нового навчального року. Батьки отримують від класного керівника його фотокопії на початку червня через електронні носії. 
  4. Свідоцтво про базову середню освіту та додаток до нього учні 9 класу отримують у вигляді фотокопій – орієнтовно, після 15 червня 2020 року
  5. Якщо учень вирішує змінити місце навчання, у тому числі – і випускники 9 класу, то має поставити до відома адміністрацію закладу, класного керівника не пізніше, ніж за п’ять днів. Отримати оригінали документів, особову справу, медичні документи учень зможе тільки після здачі підручників у день отримання документів.
  6. Учні 11класів отримують свідоцтва про повну загальну середню освіту та додаток до нього після отримання результатів ДПА у формі ЗНО. За рекомендацією МОН України урочистостей з нагоди вручення документів про освіту не буде. Отримати документи випускники зможуть після здачі обхідних листів (за окремим графіком).
  7. Здача та отримання підручників на 2020/2021 н. р. буде проходити у кінці серпня. Велике прохання заздалегідь підготувати підручники до здачі та ретельно зберігати до кінця літа.

 

  1. Відповідно до методичних рекомендацій новий 2020/2021 навчальний рік у вересні розпочнеться з коригуючого навчання. Отже, у всіх учнів буде можливість удосконалити свої знання з тем, які вивчалися дистанційно, а у тих, хто не брав участь у дистанційному навчанні, – показати результат, отриманий унаслідок самоосвіти.
  2. Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання, можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info.
Поділитись: