Меню

Вишиванка – дзеркало народної душі

Розміщено: Травень 21, 2020 в 7:08 am

NEWS

Вишиванка – символ Батьківщини,
Дзеркало народної душі…
Ці рядки з відомого вірша Юрія Лазірка стали гаслом Дня вишиванки, який відбувся у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті.
Потужний запал позитивної енергії й велику насолоду отримує щороку колектив від різнобарвної феєрії вишиванок у стінах закладу. Особливо в третій четвер травня, коли всі із задоволенням одягають національні блузки, сорочки, спідниці та плаття. У День вишиванки національний одяг стає дрес-кодом для більшості учнів, педагогів та інших працівників.
21 травня усі приєдналися до челенджу «Вишиванка єднає». На жаль, цьогоріч поціновувачі українського змогли продемонструвати свої вишиванки лише через світлини та відеоролики, цим самим засвідчили, що вони є українцями з діда-прадіда. Усі мали елегантний вигляд, кожна сорочка, плаття були самобутніми – вишитими в кращих традиціях кольорової гами. Для них вишиті орнаменти є одним із символів української нації.
У всіх класах в онлайн-режимі відбулися години спілкування, під час яких діти ознайомилися з історією виникнення Дня вишиванки та дізналися, що вишиванка не просто сорочка, а оберіг, який захищає від усього злого та приносить здоров’я, багатство.
Основна мета цього Дня – збереження національних цінностей та популяризація їх серед молодого покоління. Адже культура має два крила – збереження і примноження.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978