Меню

Слово Тараса – наша зброя і окраса

Розміщено: Березень 7, 2018 в 5:16 am

NEWS

Перші весняні дні для шанувальників літературної  спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Для кожного свідомого українця особливими є Шевченківські дні, які цього року в  КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ст. – Центр реабілітації» відбувалися з 26 лютого по 7 березня під гаслом «Слово Тараса – наша зброя і окраса». Тарас Шевченко – поет, художник, громадський діяч, основоположник нової літератури. Цей список його досягнень можна ще довго продовжувати, але, напевне, для усіх українських сердець він став найвідомішим борцем за незалежність України.

У рамках Шевченківських днів у кожному класі відбулися тематичні години спілкування. Особливо яскравими були позакласні заходи за участю учнів, організовані вчителями словесності. Окрім тематичних уроків, виставок літератури, стіннівок і вікторин, відбувся конкурс читців поезії Тараса Шевченка.

Під час Шевченківських днів учні школи, звертаючись до Кобзаря, «причащаються вічністю», мудрішають, духовно зростають, бо Тарас Шевченко для кожного свідомого українця є символом незламності духу, справжності, патріотизму й щирої любові до України.

Проведені заходи залишили яскраві враження в учнів та запалили на творчому небосхилі школи нові маленькі зірочки.

 

Поділитись: