Меню

Свято весни – в серце кожної жінки

Розміщено: Березень 9, 2018 в 8:34 am

NEWS

Початок весни і пробудження природи всі пов’язують з ніжним святом краси і кохання – Міжнародним жіночим днем. Підтримуючи традицію вітати, 7 березня у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті чоловіки віншували своїх прекрасних співробітниць-колег зі святом весни. Гарний настрій усім жінкам забезпечили ще з самого ранку, коли їх зустрічали щирими ніжними привітаннями-компліментами.

Чоловіки вітають своїх колег завжди романтично і вишукано, тому до святкового заходу підготувалися заздалегідь. В актовій залі панувала атмосфера тепла і радості, адже на адресу жінок лунали ніжні побажання та гарні вірші. Із щирими словами до присутніх звернувся директор школи А. І. Косовський. У своїй промові він побажав прекрасній половині людства, щоб сонцесяйна дивовижна краса весни дарувала невичерпну життєву енергію, міцне здоров’я та здійснювала найзаповітніші мрії.

До привітань приєднався і профспілковий комітет. Аби зробити 8 Березня яскравим і незабутнім, на свято запросили молоду солістку Київського академічного обласного музично-драматичного театру Аліса Курч та тріо «Art Family» – Олену, Костянтина та Юлію Поліщуків. У їхньому виконанні лунали весняні й романтичні пісні та прекрасні музичні композиції, які викликали у глядачів замилування та гучні оплески.

Загалом привітання від чоловічого колективу запам’ятається шкільній родині надовго, яка вкотре довела, що вміє не лише наполегливо працювати, а й весело відпочивати.

Жіночий колектив школи висловлює велику вдячність чоловікам-колегам та профспілковому комітету за цікаве свято.

Поділитись: