Меню

«Це така дата, що її виучувати будуть, пам’ятати діти грядущих поколінь…»

Розміщено: Січень 23, 2018 в 6:55 am

NEWS

З метою виховання в учнів патріотизму і гордості за свою державу 22 січня у Володарській спеціалізованій школі-інтернат ІІ-ІІІ ступенів відбувся урочистий захід до Дня Соборності України «Україна моя соборна і вільна». Адже День Соборності – це визначна подія минулого, яка не втрачає своєї актуальності і сьогодні, це – нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Тому із самого ранку в закладі пройшла урочиста лінійка, організована вчителем історії й правознавства Ю. С. Яровенко та педагогом-організатором Т. Б. Бербер, на якій учні читали чудові вірші про нашу рідну неньку-Україну: про минуле, нинішню трагічну історію та надію на її краще майбутнє, співали пісні «Україна – це ти» та «Помолімося за Україну». На завершення діти виконали танок під пісню Ірини Федишин «Це моя земля».

Цього дня у фойє школи був оформлений інформаційний куточок «Україна у боротьбі за незалежність». У всіх класах відбулися тематичні години спілкування, під час яких учні прослухали інформацію про майже столітні визначні події для нашої держави. Школярі мали змогу переглянути відеофільми з історії утворення УНР та ЗУНР та переконатися в тому, що коли ми об’єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові.

Поділитись: