Меню

Вітаємо з відзнакою!

Розміщено: Січень 29, 2018 в 3:34 pm

NEWS

25 січня в місті Києві, в офісі Cisco, відбулася конференція, присвячена 20-річчю програми Мережевих академій Cisco. У заході взяли участь представники мережних академій України, зокрема  й інструктор академії Cisco КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» Максим Володимирович Назаренко.

Під час конференції були обговорені питання розвитку академії в Україні й світі та презентовані нові курси CCNA CyberOps  та Python Essentials. Для вчителів, студентів, викладачів були проведені майстер-класи з Інтернету речей. Усі охочі взяли участь у вікторині з  онлайн-сервісом Kahoot!, яка надала змогу оцінити рівень знань курсів академії Cisco. У п’ятірку кращих знавців ввійшов і наш інструктор Максим Назаренко.

На завершення відбулися нагородження та вшанування найкращих тренерів та партнерів Cisсo. За активне впровадження у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті програм мережної академії Cisco та залучення молоді до кар’єри IT Грамотою було нагороджено інструктора академії Cisco М. В. Назаренка.

Вітаємо Максима Володимировича з відзнакою  і бажаємо творчих успіхів!  

Висловлюємо щиру подяку компанії Cisco за те, що наш заклад став повноправним учасником Програми мережевих академій Cisco, а учні отримали можливість кар’єри в IT та нових професійних висот.

Поділитись: