Меню

Вибори голови учнівського самоврядування відбулися

Розміщено: Жовтень 2, 2018 в 7:28 am

NEWS

28 вересня відбулися вибори голови учнівського самоврядування КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації». На цю посаду балотувалися троє учнів: Кондратюк Дарина, Петрова Міла та Врублівська Катерина.

Передвиборна гонка, яка тривала майже два тижні, розпочалася дуже активно й включала в себе виготовлення і розміщення програм кандидатів, цікаві бесіди агітаторів, зустрічі з виборцями.

Особливо жваво відбулася зустріч кандидатів, кожен з яких вірив у свою перемогу, з колективом закладу. Розпочалася вона з вітального слова директора школи А. І. Косовського, який також зазначив, що від вибору учнів буде залежати покращення їх дозвілля.

Продовжилася зустріч з докладних презентацій передвиборних програм та дебатами кандидатів. Учні ставили запитання претендентам на голову учнівського самоврядування щодо їх програм та цілей.

Заступник директора з виховної роботи Л. В. Серпутько ознайомила з порядком голосування на виборчій дільниці.

У день виборів усе відбувалося, як на звичайній виборчій дільниці: списки учнів 5-11 класів, бюлетені, кабінка для таємного голосування і скринька для бюлетенів. Спостерігачі слідкували, щоб усі дотримувалися правил таємного голосування.

Після підрахунку голосів на загальношкільній лінійці було представлено нового голову учнівського самоврядування. Ним стала Петрова Міла, учениця 10 класу. Це була несподіванка як для учнів, так і для самої Міли. У неї багато планів на майбутнє. Тож бажаємо цій активній дівчині успіхів на посаді й будемо очікувати чогось незвичайного та нового в нашій школі.

Поділитись: