Меню

Краще запобігти, ніж ліквідовувати наслідки

Розміщено: Жовтень 2, 2018 в 7:31 am

NEWS

1 жовтня 2018 року рятувальники 6-Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка завітали на територію комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» з метою проведення Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Головним завдання акції стало ознайомлення дітей та дорослих з основними правилами пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника.

Працівники Володарського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області провели для присутніх показовий виступ із залученням пожежно-рятувального автомобіля та спеціальної техніки. Рятувальники продемонстрували дії під час виникнення різних надзвичайних ситуацій.

Діти змогли проявити себе у ролі справжніх рятувальників, позмагатися між собою на швидкість одягання спеціальної форми пожежника-рятувальника.

Працівники звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки вдома при користуванні електричними та газовими приладами, застерегли школярів від небезпечних ігор із сірниками й запальничками.

Присутні дізналися від рятувальників про заходи безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів. Їм розповіли, як правильно викликати службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб, що робити у разі виявлення. Діти брали активну участь в опитуванні.

Під час проведення Всеукраїнської громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» школярі дізналися від фахівців ДСНС багато корисної інформації та навчилися правильно реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій.

Поділитись: