Меню

Щедрий подарунок від учасників стендової стрільби

Розміщено: Жовтень 3, 2018 в 1:10 pm

NEWS

Наприкінці літа на території колишнього аеродрому селища Володарка відбулися традиційні змагання зі стендової стрільби.

Не лише проявити свою вправність та вміння влучно стріляти приїхали аграрії майже з усієї Київщини, а й з метою долучитися до благодійної акції.

«Благодійна скринька» від учасників змагань була передана Володарській спеціалізованій школі-інтернату. Організатори змагань: директор провідної в українському агробізнесі фірми МПП «ЕРІДОН» Вадим Іванович Кролевець та любитель стрілецького спорту Руслан Миколайович Поліщук – із великим задоволенням передали в подарунок 12600 грн на розвиток закладу.

І ось нещодавно на ці кошти були придбані два новеньких ноутбуки. Звісно, школярі зараз більше тягнуться до технологій, це їм цікаво, і вони краще сприймають матеріал. Цю техніку відразу ввели в дію, адже школа інформаційно-технологічного спрямування. Діти та педагоги з великим задоволенням використовують ноутбуки в освітньому процесі.

Добрі справи не залишаються не поміченими: вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що ваш приклад, шановні аграрії, є зразковим і для інших благодійників. Ця підтримка – свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем освіти.

Ще раз безмежно дякуємо вам, організатори й учасники стендової стрільби! Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Володарської спеціалізованої школи-інтернату бажають вам міцного здоров’я та якнайбільше тепла й вдячності на вашому життєвому шляху.

Поділитись: