Меню

Зі святом вас, натхненні, творчі й мудрі люди

Розміщено: Жовтень 5, 2018 в 7:36 am

NEWS

Що може бути найприємнішим за привітання вдячних учнів? Звісно, самі привітання! Уже традиційно, у першу п’ятницю жовтня, щоб не запізнитися і бути першими, у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті діти радо вітали своїх наставників із професійним святом – Днем учителя.

Ще при вході на територію закладу представники від учнівського колективу оригінальним способом дарували вчителям найщиріші привітання та найпрекрасніші квіти, цим самим піднімаючи настрій ще зранку.

А в фойє навчального корпусу на педагогів чекало ще багато приємних сюрпризів: і вітальні стіннівки, і «осінні» листівки, і солодкі призи з привітаннями, і неочікувані побажання на шкільній дошці та дверях класу. Зворушливо!..

Справжнє шоу влаштували в актовій залі, де шкільні таланти проявили всю свою майстерність. Юні обдарування не лише підготували прекрасний концерт, а й самі створили цікаві відеоролики, у головних ролях яких були педагоги.

До дитячих привітань долучився й директор школи А. І. Косовський. День працівників освіти – це прекрасна нагода подякувати колегам за невтомну творчу працю і безмежна терпіння. Від керівника закладу працівники отримали подяки та схвальні відгуки.

Щира подяка нашим учням за такий приємний святковий подарунок.

Поділитись: