Меню

Засіяли яскраві зірки хореографічного гуртка

Розміщено: Грудень 5, 2020 в 11:14 am

NEWS

Останнім часом мистецтво танцю посіло чільне місце в системі художньої освіти школярів. Навчатися в хореографічному гуртку нині стало модно і престижно. Уроки танцю, це передусім, уроки мистецтва, яке є могутнім чинником становлення емоційно-собистісного життя дитини.

Попри складності, обумовленні карантином, учасники хореографічного гуртка «МAXIMUM» Володарської спеціалізованої школи-інтернату продовжують демонструвати високий рівень підготовки та беруть участь у різних конкурсах, здобуваючи призові місця та отримуючи високу оцінку членів журі. Справжнім святом для них став V Дистанційний Міжнародний Інтернет фестиваль-конкурс «Самоцвіти – ONLINE». Середня вікова група отримала хорошу нагоду гідно заявити про себе. Учасники гуртка взяли участь у номінації «Народна хореографія», подавши на конкурс відео композицій «Івана Купала» та «Нерозділене кохання».

Талановиті танцювальні зірки були неперевершені та показали високий результат своєї майстерності. Щиро вітаємо учасниць хореографічного гуртка «MAXIMUM»: Чуйкову Софію, Салій Аліну, Чернуху Тетяну та Діденчук Дарину – за почесне ІІ місце.

Переможний день додав впевненості нашим конкурсантам та їх керівнику. Сповнені яскравих вражень і емоцій, учасники отримали заслужену нагороду Оргкомітету конкурсу. Щирі їм вітання на побажання нових творчих злетів, нових перемог у хореографічному мистецтві.

Поділитись: