Меню

Дружба – найцінніший скарб

Розміщено: Грудень 21, 2020 в 10:07 am

NEWS

Споконвіку дружба вважалася великою цінністю. Дуже важливо в житті мати товариша, подругу, з якими можна розділити свою радість і горе. Той, хто позбавлений дружнього спілкування, не може бути по-справжньому щасливим. Це варто розуміти ще з дитинства.

Тому на відкритій годині спілкування «Дружба – найцінніший скарб», яка відбулася 21 грудня, учні 6-А класу вчилися визначати якості справжнього друга, з’ясували, що ж найголовніше в дружбі, обговорили правила дружби і дійшли висновку, що дружба – одне з найдивовижніших і прекрасних почуттів, притаманних людському серцю.

Вчителька добре продумала хід всієї години спілкування і, щоб досягти поставленої мети, використовувала різні прийоми і методи навчання: робота в групах з прислів’ями про дружбу, асоціативний кущ «Які асоціації викликає слово «дружба», метод мікрофон «Кого можна назвати справжнім другом», самоаналіз «Чи можна мене назвати справжнім другом», гра «Так чи ні» тощо.

Година спілкування була цікавою, завдання зрозумілими і посильними для дітей, а головне – корисною, адже вміти дружити це не так легко. А хто, як не ми, педагоги, навчимо наших учнів цьому важливому вмінню – бути справжнім другом. А для учнів цього класу вона була особливо цінною.

Поділитись: