Меню

Свято Миколая – казковий час

Розміщено: Грудень 19, 2020 в 10:12 am

NEWS

Наближається улюблена пора всіх дітей — пора зимових канікул, новорічної метушні та подарунків. З особливим нетерпінням чекають школярі на ще одне свято у круговерті щорічних зимових гулянь — День Святого Миколая, покровителя дітей. Скільки ж приємних хвилювань приносить воно. Кожен сподівається на маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому.
Напередодні свята новорічний настрій заполонив Володарську спеціалізовану школу-інтернат. 18 грудня школярі з великим задоволенням завітали на обласне онлайн-свято «Всі чекають Чудотворця Миколая», на яке їх запросили департамент освіти і науки КОДА та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Чудове святкове дійство та яскрава шоу-програма дали можливість усім поринути в казку «Лускунчик» та відчути атмосферу дива.
Гармонійно доповнили відчуття свята і юні артисти школи. Діти потрапили й на шкільне свято. Капосні Антипки вручали неслухняним дітям різочки, але світлокрилі Янголи прогнали їх. Вони розповіли, у чому полягає дитяча слухняність. За дитячу чесність та доброту від Миколая учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилися щаслива усмішка та непідробна радість.
Та на цьому чудеса не завершилися. У День Святого Миколая до дітей-сиріт завітали працівники Володарського відділення поліції Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області, які вручили вихованцям школи-інтернату різноманітні смаколики.
Тож саме від нас, дорослих, залежить віра в чудеса. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали всіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Поділитись: