Меню

Математика – гімнастика розуму

Розміщено: Грудень 15, 2020 в 7:42 am

NEWS

Про математику часто говорять: надто складна й розумна наука. І справді, не кожному вона під силу, бо вимагає не стільки великого математичного хисту, скільки праці й наполегливості. 

2020/2021 навчальний рік – це рік математики й хороша нагода популяризувати царицю наук та перетворити її з примусового в улюблений предмет. 

У День Наума, 14 грудня, члени наукового шкільного товариства «Ерудит» КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації» майже протягом двох годин доводили, що математика не така вже й «суха наука», що вона потрібна всім. Об’єднавшись у три команди, найкмітливіші взяли участь у «Математичному марафоні». Інтелектуальна гра містила запитання та завдання математичного спрямування і мала на меті розвиток творчого потенціалу учасників, вміння мислити, швидко реагувати, чітко й правильно відповідати.

Учасники змагалися в математичних перегонах, розв’язували кросворди, виконували цікаві завдання, зображали портрет мовою цифр тощо. 

Дуже приємно, що юні ерудити змогли не тільки розв’язувати цікаві та логічні задачі, а й показали, що володіють почуттям гумору, уміють підтримувати один одного.

Кульмінацією змагань стало створення учасниками команд геометричних фігур: піраміди, еліпса, многогранника. Приємно було спостерігати за дітьми, за їхнім захопленням та винахідливістю.

За ходом розумових атак слідкувало компетентне журі, яке неупереджено і справедливо оцінювало кожне завдання. Переможцем цих змагань визнано її величність – Математику.

Під час заходу ерудити дізналися багато цікавого, нового, пізнавального і корисного. Кожен з присутніх зрозумів, що математика є однією з тих наук, які мають вплив на всі сфери людської діяльності.

Поділитись: