Меню

«На Андрія, ой дівчата, можна долю загадати…»

Розміщено: Грудень 12, 2020 в 7:45 am

NEWS

Із-поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається День святого Андрія, який відзначають 13 грудня. У цей час, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовують забави, веселощі, ворожіння.

12 грудня у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких стало хорошою традицією. Учасники дійства мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора, відчути красу та поезію давніх обрядів, особисто взяти активну участь у різноманітних конкурсах та традиційних ворожіннях.

Захід потішив чудовою організацією: піснями, віршами, гуморесками та українськими стравами.

Кульмінацією свята стала гра «Калита», учасниками якої були майже всі присутні глядачі, адже усе навколо спонукало до розваг.

Цей день є одним із найцікавіших і найтаємничіших, коли відбуваються заклинання й угадування майбутнього. Цікаві різноманітні гадання об’єднали хлопців і дівчат. І, дивна справа, хоч у ворожіння нібито ніхто не вірить, але всім цікаво було дізнатися ім’я судженого та хто перший із дівчат вийде заміж. Хтозна, а може і справдиться ворожіння…

Поділитись: