Меню

У резиденції Діда Мороза

Розміщено: Грудень 23, 2020 в 10:05 am

NEWS

Новий рік – це, мабуть, одне-єдине свято, яке протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, про яке знають, на яке з нетерпінням чекають. Ялинка, подарунки, святковий настрій, здійснення мрій – із такими словами асоціюється це свято.
Не обминув радісний, святковий настрій і Володарську спеціалізовану школу-інтернат. 23 грудня у всіх учнів та педагогів були передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Святкування для учнів 5 – 11 класів пройшло в два етапи. Кожен, мабуть, хотів, щоб цей 2020 рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Учні підготували святкову феєричну програму з новорічно-казковим сюжетом.
Усі добре знають, що 31 грудня – це ще й День народження Діда Мороза. Тому діти завітали в його резиденцію. Усі добре знають, що на іменини потрібно йти з чимось. Щоб задобрити Діда Мороза й завоювати його прихильність, діти підготували незвичайні подарунки. Хореографічна майстерність учасників свята, яскраві костюми та неперевершені маски, оригінальні пісенні номери, шалений dance-драйв створили чудесне свято. Однак головними учасниками, безперечно, були Дід Мороз та Снігуронька, які вручили дітям солодощі за привітання й за участь у конкурсі «Різдвяний віночок».
Школярі отримали багато приємних вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили спритність і ерудованість у конкурсах. Тож новорічним настроєм вони забезпечили не тільки себе, а й усіх присутніх.
Учнівський та педагогічний колектив школи вітають усіх зі святами. Хай здійсняться мрії, у вашому домі хай зникне сум, царить тепло, достаток і затишок, хай весь наш світ наповниться добром, удача ступить на поріг, а з нею – успіх. Щастя, радості, гармонії всім! Із Новим роком та Різдвом Христовим!

Поділитись: